Riva Kennel

Köpek Oteli / Köpek Pansiyonu / Köpek Eğitim Merkezi

Üst Düzey Safkan, Secereli Alman Kurdu Üretim ve Eğitim Merkezi

Artık muhteşem bir doğal güzellik içinde, hepimizin köpeğini, gözü arkada kalmadan bırakabileceği bir Pansiyon ve ayrıca Üst DüzeySafkan ve Secereli Alman Kurdu Üretim ve Eğitim Merkezi ile son derece modern Köpek Pansiyonu var. Adı Riva Kennel ve bir Club konseptinde faaliyete geçti.

Bizleri www.almankurdum.net adresinden tanıyorsunuz. Böylelikle bu işi hobby olarak ve en üstün şekilde yapmaya çalıştığımızı da biliyorsunuz. Yani olaya sadece sırf ticari açıdan değil, mükemmele ulaşabilmek amacı ile çaba gösterdiğimizi de görmektesiniz. Zaten detayları www.almankurdum.net adresinde anlatıldığı gibi geçtiğimiz yıllık ortalama olarak , webimizin 2,5 milyon hit alması, getirdiğimiz Alman Kurtlarının şampiyon olmaları ve takım halinde aldığımız Türkiye Üretici Şampiyonluğu , yaptığımız işin ne kadar doğru ve güvenilir olduğunun birer kanıtıdır. Çiftliğimiz Almanya'nın en tecrübeli üreticisi olan ve 57 yıldır bu işi yapan URBECKE ÇİFTLİĞİ ile birlikte çalışmaktadır.

Can dostlarımız olan köpeklerimizle bu kadar uğraş verirken, bizde üst düzey, yani modern, hijyen, köpeklerimize değer veren, onların sağlıklı günler geçirmesine yardımcı olacak yerlerin azlığını farkettik. Bazı kişilerden de duyduğumuz bu eksiklik üzerine, düzgün bir yer açmaya ve sizlerin hizmetine sunmayı düşündük. Ve ne mutlu bize ki, bu rüyamız gerçekleşti, Artık Istanbul'un Asya yakasında, Ömerli' de, TEM otoyolundan , Şile yoluna sapıp, 20 km, yol aldığınızda, Şile otoyolundan, yani ana yoldan sadece 2000 m. uzaklıkta Pansiyonumuza, Çiftliğimize ve aynı zaman Kulübümüze ulaşabiliyorsunuz. İletişim kısmından detaylı krokimiz, adres ve telefon bilgilerimize ulaşabilirsiniz.

Çiftliğimizde neler var ?

13,5 dönüm arazi üzerinde kurulmuş olan, tesisimizde son derece modern 100 adet köpek konaklama ünitesi ( her türlü köpek cinsi için ), 0012,5 dönüm içinde eğitim alanı ,
kendi köpeğinizle gelip, köpeğinizle oynayabileceğiniz ve koşabileceğiniz köpek spor alanı, yazın serinleyip, yüzebileceğiniz güzel bir havuz,yanında güneşlenebileceğiniz 3 dönüm kadar bir çim alan, şık ve rahat oturma grupları ile şemsiyeler, ücretsiz internet ( wireless ) sistemi , güzel bir müzik, günlük gazeteler ve yemek yeme veya bir şeyler içme alanı mevcut.

Her şey hem sevimli dostunuz ve hem de sizler için eksiksiz düşünüldü.

Asıl mesleğimiz turizmcilik, daha doğrusu toplantı ve incentive turizmi. Dolayısı ile hizmet sektörünün içinden geliyoruz. Burada rahat etmeniz için her türlü detayı düşünmeye çalıştık. Ama fikir fikirden üstündür. Sizlerin bizleri test ettikten sonra yapacağınız yorumlarla, gelecekte daha da eksiksiz bir hizmet sunabileceğiz.

Biz, burayı açarken şöyle bir iki senaryodan yola çıktık:

Neden bu çiftlği tercih etmeliyim ? 

Çünkü her şey , burada hem sevimli dostlarımız ve hem de bizler için bir arada ve üstelik mükemmel

Senaryo 1 :
Diyelim ki bir yavru veya yetişkin Alman Kurdu almak istiyorsunuz. Ama yeterince bilgi sahibi değilsiniz, tarafsız bilgi almak ve ( yaz kış farketmeksizin ) gününüzü de boşa harcamak istemiyorsunuz ....

Şile Otobanı, Ömerli mevkiinden, Şile yönünde( Beşiktaş Nevzat Demir Tesislerinden 20 km sonra ) sola sapıyor ve 2000 m. sonra çiftliğimize ulaşıyorsunuz.

Sizlere , sorularınız doğrultusunda ya data projeksiyon eşliğinde veya Alman Kurtlarımız yardımı ile bilgilerimizi aktarıyoruz.

İleride sizlere yardımcı olması açısından, bilgi dağarcığınızda bulunması için Köpek Pansiyonu bölümümüzü sizlere gösteriyoruz.

002Senaryo 2 :
Eğer köpeğinizi eğitime vermek istiyorsanız,

Şile Otobanı, Ömerli mevkiinden, Şile yönünde( Beşiktaş Nevzat Demir Tesislerinden 20 km sonra ) sola sapıyor ve 2000 m. sonra çiftliğimize ulaşıyorsunuz.

Eğitimci arkadaşımızla, köpeğinize ne tür eğitim aldırmak istediğinizi bildiriyorsunuz.

Eğitimin bazı sürelerinde, sizin de eğitime katılmanız gerekeceğinden, aşağıdaki olanaklarımızı değişik şekillerde değerlendirebilirsiniz.

Senaryo 3 :
Diyelim ki, bir köpeğiniz var ve yerinizin müsait olmaması nedeni ile, can dostunuz yeteri kadar koşup , spor yapamıyor :

Şile Otobanı, Ömerli mevkiinden, Şile yönünde( Beşiktaş Nevzat Demir Tesislerinden 20 km sonra ) sola sapıyor ve 2000 m. sonra çiftliğimize ulaşıyorsunuz.

Köpeğinizi, çiftliğimizin köpek spor alanında, ister sizler ailesi olarak veya bizim yardımcılarımız vasıtası ile top veya frisbee ile koşturabilir, onun enerjisini atmasını sağlayabilirsiniz.

Bu spordan sonra, köpeğiniz çok mutlu uyuyacağı için, köpeğinizi köpek ünitelerimize koyar, isterseniz diğer alanlarımızdan faydalanabilirsiniz. Bu alanımız bir kısmının üstü kapalı olup, yağışa veya güneşe karşı bizleri ve köpeğinizi korumaktadır.

Tüm bu senaryolar için :
Günün geri kalan kısmını değerlendirebilmek için , eğer mevsim müsait ise;

** Havuzumuzdan ve güneşlenmek için çim alanımızdan yararlanabilir, eğer kış ise şömine keyfi yapabilir

**Bu arada bilgisayarınızdan maillerinize bakabilir ( ücretsiz internet bağlantısı )

**Bir şeyler atıştırabilir

**Akşam ise, romantik mum ışığında ve güzel bir müzik eşliğinde sevdiklerinizle birlikte yemek yiyebilirsiniz.

Ayrıca ...

**Tüm gün içi veya gün sonu yemekli veya yemeksiz arkadaş toplantılarınızda

**Özel gün ve gecelerinizde

**Şirket toplantı ve yemeklerinizde

**Konseptli motivasyon toplantılarınızda

**Yıl sonu şirket toplantıları ve yemeklerinde

**Nişan ve Kır Düğünü ( 3000 metrekare çim alan - Çok amaçlı salon sayesinde hava şartlarından korkumuz yok )

** Yılbaşı Gecesi

sizlere butik hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

Grup halinde gelen misafirlerimize  ayrıca tracking ve ATV imkanlarımız da bulunmaktadır.

( Molalarda özel ikramlarımızla ) 

Riva Kennel bir TOPKON Turizm kuruluşudur ve 1997 den beri ülkemizin toplantı ve kongre turizminde önde gelen Acentelerinden biridir.

Dalgıç davaları için sayısız ilaç var. Reçeteleri işleyecek birçok yasal internet eczanesi vardır. Her sıkıntı için sayısız ilaç var. Aşağıda "Vigrande" ile ilgili başarılı savunma önerileri bulunmaktadır. Viagra gibi telafileri aldığınızda "" bekleyebileceğinizi hatırlamanız gerekir. Başka soruya gidiyoruz "". Erektil disfonksiyonun kendisi mutlaka mezar olmamasına rağmen, bazen diğer temel sağlık koşullarının erken ciddi uyarı işaretlerinden biridir. Herkese sorun ve herhangi bir ilacın yan etkileri öyle cevaplayacaktır. İyi bir itibar kaynağı ile, bu çare için geçerli bir yemek tarifi ile iyi düşünülmüş online eczaneye itilebilecek tasarruflar elde edersiniz.

Go to top