RIVA KENNEL KÖPEK OTELİ

Tesisimizde, Türkiyenin en konforlu köpek otellerinden biri yer almaktadır. Can dostlarımızın konakladığı odalar, iki bölümden oluşmakta, kendilerine 2. Kısım gölge sağlamaktadır. Odalarımızın büyüklüğü 12 metrekare olup, yerden ve tavandan ısıtması bulunmakta, tüm tesis alarm sistemi ile korunmaktadır.

Tesisimize gelen can dostlarımız, her gün 3 kez padoglarda havalandırmaya çıkarılmakta ve istediklerinde burada koşu da yapabilmektedirler. Rutin şekilde veteriner kontrolünden geçirilen, dostlarımız , istenildiği takdirde banyo yaptırılıp, sizlere teslim edilmektedirler.

Bilhassa tatillerde ve yaz aylarında doluluk yaşadığımızdan, bizleri önceden arayıp, rezervasyon yaptırmanızı rica etmekteyiz. Can dostlarımızı ücreti karşılığı evlerden alıp, evlere bırakma servisimiz de bulunmaktadır. Arzu ettiğinizde köpekleriniz sizin getireceğiniz mama ile de beslenebilirler.

Tesisimizin en büyük özelliği, köpek sahiplerinin geldikleri zaman yararlanacakları havuz ve güneşlenme alanı, restaurant ve butik odalara sahip otelinin olmasıdır. Böylece can dostlarınızı getirdiğinizde , onu diğer köpeklerle sosyalleşmesi için yalnız bırakırken,

Kendisini havuz kenarından veya restaurantımızdan izleyebilirsiniz. Böylece sizler yemeğe giderken, köpeğiniz evde yalnız kalmayacaktır. Yaptığımız Kır Düğünleri, Kış Düğünleri ve çeşitli organizasyonlarda, restauarantımızın ağız tadı kalitesi ispatlanmıştır. Hem göze ve hem de damak zevkine hitap eden yemeklerimiz sizlerin de mutlaka beğenisini kazanacaktır. Geç oldu, bu gece burada kalalım derseniz, aynı tesiste yer alan butik otelimiz hizmetinizde olacaktır. ( www.rivaclub.net )

Köpek Otelimizden birkaç fotoğraf...

Dalgıç davaları için sayısız ilaç var. Reçeteleri işleyecek birçok yasal internet eczanesi vardır. Her sıkıntı için sayısız ilaç var. Aşağıda "Vigrande" ile ilgili önemli savunma önerileri bulunmaktadır. Viagra gibi telafileri aldığınızda "" hakkında hatırlamanız gerekir. Başka soruya gidiyoruz "". Erektil disfonksiyonun kendisi mutlaka mezar olmamasına rağmen, bazen diğer temel bir sağlık koşullarının erken ciddi uyarı işaretlerinden biridir. Herkese sorun ve herhangi bir ilacın yan etkileri olduğunu cevaplayacaktır. İyi bir itibar kaynağı ile, bu çare için geçerli bir yemek tarifi ile iyi düşünülmüş online eczaneye itilebilecek tasarruflar elde edersiniz.

Go to top